БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ

Кваліфікований адвокат по пенсійним справам
Гарантія результату!

Загальні пенсії

Консультація, Розрахунок, Призначення

Пенсії за віком, пенсія по втраті годувальника, пенсія державного службовця

Пенсії по інвалідності

Консультація, Розрахунок, Призначення

Пенсія інвалідам ЧАЕС, пенсія по інвалідності, пенсія по інвалідності військовослужбовцям

Пенсія за вислугою років

Консультація, Розрахунок, Призначення

пенсія військовослужбовцям, пенсія вчителям, пенсія медичним робітником, пенсії робітникам льотної авіації

Пільгові пенсії

Консультація, Розрахунок, Призначення

пенсія за списком № 1 та № 2

Пенсії зі зниженням пенсійного віку

Консультація, Розрахунок, Призначення

чорнобильська пенсія, пенсії робочих крайньої півночі, пенсія
учасників бойових дій, пенсія багатодітним батькам

null

КАРДАШ В'ЯЧЕСЛАВ

КЕРІВНИК БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ

Керівник

Кардаш В'ячеслав Анатолійович - адвокат, засновник "Бюро захисту прав пенсіонерів". Вища юридична освіта. З 2011 року працює в пенсійному праві. Пенсійним забезпеченням почав займатися з роботи юристом в управлінні Пенсійного фонду України. Тому, знає на власному досвіді всі "таємниці" в роботі Пенсійного фонду. Більше 4000 тис. Виграних справ у судах, 3000 тис. Вдало призначених пенсій. Основна діяльність - юридичний супровід призначення, перерахунку та відновлення виплати пенсій.

Успішний кейс

У цій справі Кардаш В’ячеслав Анатолійович представляв інтереси пенсіонера, якому Пенсійний фонд відмовився приймати довідку про заробітну плату до 2000-го року для призначення пенсії, відповідно заробіток, зазначений в цій довідці, не був врахований при призначенні пенсії за віком, що в свою чергу суттєво знизило розмір пенсії

Для ознайомлення перейдіть за посиланням

Успішний кейс

У цій справі Кардаш В’ячеслав Анатолійович представляв інтереси пенсіонера-переселенця, якому Пенсійний фонд відмовлявся виплачувати заборгованість по пенсії, яка утворилася в результаті припинення виплати пенсії у зв’язку з проведенням бойових дій на окупованій території в м Донецьку.
Для ознайомлення перейдіть за посиланням

Благодарость Кардашу
Благодарость Кардашу Вячеславу
Благодарность от культурологического центра
Благодарность от общества журналистов

НАВІЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЯ В БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ?

 • Неправомірна відмова Пенсійного фонду в призначенні пенсії за віком, пенсії по інвалідності, пенсії за вислугою років, а також пільгової пенсії;
 • Зменшення розміру пенсії при призначенні пенсії;
 • Не включення до трудового стажу періодів трудової діяльності;
 • Відмова у прийнятті довідки про заробітну плату до 2000-го року;
 • Відмова в перерахунку пенсії працюючому пенсіонеру;
 • Виплата заборгованості по пенсії (пенсія для переселенців, пенсія для пенсіонерів, які виїхали на постійне місце проживання за кордон)
 • Відмова в перерахунку пенсій (пільгова пенсія список 1, список 2, пенсія ліквідатора ЧАЕС, пенсія військовослужбовцям, перерахунок пенсій МВС України, перерахунок пенсії держслужбовцям, пенсії прокурорам, пенсії суддям і т.д.);
 • Врегулювання суперечок про розмір нарахованої трудової пенсії в досудовому порядку;
 • Невідповідність записів в трудовій книжці з назвою посад, зазначених у списку 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, а також списку 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах;
 • Труднощі з встановленням особливого характеру робіт (атестація робочих місць);
 • Відсутність підтвердження трудового стажу в певний період, в певній організації на конкретній посаді;
 • Відмова в зарахуванні навчання або періоду перебування у відпустці, в зв’язку з доглядом за дитиною до трудового стажу.
 • неправельную розрахунок пенсії за вислугою років медпрацівникам, вчителям, пенсії для багатодітних матерів та інших видів пенсії.
 • Підготовка документів для призначення пенсії через суд.

Необхідно знати!

Якщо при призначенні пенсії були допущені недоліки - це може спричинити за собою великі труднощі в майбутньому, які найчастіше переростають в судові розгляди у всіх інстанціях. Тому краще всього відразу усунути всі проблеми. Всі неправомірні дії Пенсійного фонду можна оскаржити вищестоящому органу (Пенсійний фонд України) або в суд. Вибравши правильний юридичний підхід ви досягнете бажаного результату в мінімальні терміни. Комплексне ведення пенсійної справи візьме на себе наш адвокат по пенсійним спорах.

ЧИМ МОЖЕ ДОПОМОГТИ АДВОКАТ ПО ПЕНСІЇ В БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ?

Пенсійний адвокат і юристи з пенсійних питань в Бюро захисту прав пенсіонерів — це команда професіоналів у сфері пенсійного забезпечення, нашими основними перевагами є — високі стандарти якості наданих послуг, індивідуальний підхід до кожного клієнта, вибір нестандартних рішень і, головне, гарантія результату. Що не менш важливо — ми завжди чесні з нашими клієнтами і відразу говоримо, що буде для Вас вигідно, а що — ні, ми попереджаємо про можливі ризики і труднощі, з якими доведеться зіткнутися. Ми працюємо на свою репутацію, тому кожен задоволений клієнт — це фундамент для розвитку нашої компанії. Щоб дізнатися більше інформації про Бюро захисту прав пенсіонерів Ви можете почитати відгуки наших клієнтів за посиланням.

РОБОТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ І В ОНЛАЙН РЕЖИМІ

Бюро захисту прав пенсіонерів може допомогти у вирішенні вашої проблеми навіть якщо у вас немає можливості до нас приїхати, в такому разі ми можемо вам допомогти в онлайн режимі, а саме ви можете ви можете зателефонувати нам, пояснити в чому полягає ваше запитання, надіслати документи на електронну адресу або на інший месенджер який знаходитися у нас на сайті і ми в свою чергу в електроном режимі зробимо прорахунок і зможемо провести консультацію по телефону або також в будь-якому месенджер який вам зручний для спілкування.

 

БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ ПРОПОНУЄ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ, А САМЕ:

 • Консультація адвоката з пенсійних питань (надання письмово оформленого юридичного висновку по всім Вашим питань з посиланням на чинне законодавство і судову практику. Разом з цим, ми дамо поради, які допоможуть у вирішенні вашої проблеми.

 • Ознайомлення з пенсійним справою (дана послуга передбачена для тих осіб, які самостійно не можуть зібрати всі необхідні документи для прорахунку пенсії). Включає в себе поїздку до Пенсійного фонду, копіювання Вашого пенсійної справи, прорахунок пенсії, складання юридичного висновку із зазначенням варіантів підвищення пенсії.

 • Допомога в отриманні відсутніх документів, що важливі для оформлення пенсії, це може бути довідки, що підтверджують Ваш трудовий стаж, у зв'язку з втратою трудової книжки, також довідки про заробітну плату до 2000 року, довідки необхідні для призначення пільгової пенсії та інші.

 • Підготовка необхідних юридичних документів: листів, скарг, позовних заяв, клопотань, звернень і т.д .;

 • Представлення інтересів пенсіонера в Пенсійному фонді (призначення пенсії, оскарження рішень), в Державній виконавчій службі, інших державних органах і в суді

 • Комплексне ведення пенсійної справи;

 • Призначення пенсії під ключ. Ця послуга передбачена для осіб, які тільки збираються виходити на пенсію і включає в себе подачу документів на призначення пенсії в Пенсійний фонд без черг, прорахунок майбутньої пенсії, а також найголовніше - це контроль правильності її призначення. А саме, ми стежимо, щоб той розмір пенсії, який ми Вам порахували - і був призначений. Отримання розпорядження з Пенсійного фонду про правильність призначеної Вам пенсії.

 • Виконання рішення суду - якщо Пенсійний фонд відмовляється добровільно виконувати рішення суду, ми займаємося примусовим виконанням рішень судів. За підсумком ми надаємо розпорядження Пенсійного фонду, де буде відмітка про виконання присудженого Вам рішення.

Наші контакти

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ!і