Ведення справи

Для консультації пенсійного адвоката задайте питання:

або звертайтеся за телефонами

* Консультація платна!

Дана послуга надається нашою компанією для людей які зіткнулися з проблемами які стосуються їх пенсії. Багато людей читаючи безліч літератури яка стосується пенсії більш-менш починають розуміти як все побудовано і йдуть вже підготовленими до Пенсійного фонду протее їм не завжди вистачає базових знань для того щоб відстояти свої інтереси і за часту вам не виходить довести свою правоту без допомоги кваліфікованих фахівців.

Наприклад ви переходите з пенсії за вислу років на пенсію за віком і ваша пенсія в апріорі має зрости відповідно до позиції рішення Верховного Суду, проте сторонній чоловік може потрапити на уловку Пенсійного фонду яка полягає в підвищенні вашої пенсії на 30 відсотків від 100 відсотків які вам обіцяна відповідно закону таким чином ви задоволені що пенсія піднялася але в результаті не на всі 100 відсотків які вам обіцяни.

Для цього ми надаємо допомогу у веденні справи яка включає в себе комплекс послуг від прорахунку майбутньої пенсії якщо ви надумаєте судитись до повного розрахунку за рішенням суду. Наша основна задача полягає в правильності отриманні кінцевого результату по пенсії клієнта.

Велика частина пенсіонерів думають про те що ведення справи в суді можна зайнятися і самому без допомоги фахівця, немає ж нічого складного в написання позову до суду, проте в цьому випадку є нюанси, у випадки неправильного написання позовної заяви тягне за собою програш судової справи що в свою чергу не дасть вам можливості повторно судитися з цього питання. З цього питаня задумайтеся чи варто ризикувати своєю пенсії у вигляді доплати візьмемо навіть наприклад 2000 гривень на місяць або варто довірити свій довічний дохід професіоналам.

Захист інтересів клієнта в суді не кожна фірма зможе надати так як за часту фірми пишуть позови і пускають справу на самоплив, багато фірм не дотримуються процесуального законодавства яке випливає в наступному, при подачі позовної заяви відповідач пише відзив так зване заперечення, а з процесуального закону ви маєте право спростувати їх доводи написавши відповідь на відзив.

У різних випадках в залежності від питання по вашій пенсії може знадобитися окремий пакет документів так при переході з вислуги на вік необхідна буде роздруківка вашої пенсії для підтвердження неправомірних дій Пенсійного фонду в кожній справі потрібно збирати докази так звані документи для можливості аргументувати свою позицію в суді.

Наша фірма надасть вам якісний комплекс послуг і не залишить ваше діло на півдорозі вигравши тільки судове засідання, а й доведе вашу справу до моменту виплати вам ваших грошей які вам обіцяни за рішенням суду у зв’язку з неправомірними діями Пенсійного фонду.

Пам’ятайте завжди, ваша пенсія це щомісячний ваш дохід який може бути збільшений у зв’язку зі зверненням до потрібних фахівців, не віддавайте свою частину пенсії яка ваша по праву на пенсії іншим.

КАРДАШ В'ЯЧЕСЛАВ

ПЕНСІЙНИЙ АДВОКАТ

КЕРІВНИК “БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ“

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ
Успішний кейс

Кейс 1

Описание

Успішний кейс

Кейс 2

Описание