Допомога в оформленні документів

Для консультації пенсійного адвоката задайте питання:

або звертайтеся за телефонами

* Консультація платна!

Багато людей при досягненні свого віку, а саме пенсійного задаються питаннями:

  1. Як оформити пенсію за вислугою років;
  2. Який потрібен перелік документів для оформлення пенсії;
  3. Чи маю я взагалі право на отримання пенсії;
  4. Чи найчастіше хто б міг розповісти і підказати або навіть посприяти в її оформленні, і багато інших питань.

Для того щоб у вас не виникали ці та багато інших питань краще звернутися за допомогою в оформленні пенсії в Києві до наших фахівців.

Всі ми думаємо, що призначити пенсію це легко, ти приходиш до Пенсійного фонду тобі кажуть чого не вистачає, що потрібно донести, як краще тобі оформитися то ви глибоко помиляєтеся. По перше вам необхідно відстояти величезну чергу в Пенсійному фонді і не факт що ви стоїте в черзі саме до того фахівця, який вам потрібен. По друге при зустрічі з фахівцем Пенсійного фонду ви не отримаєте необхідні відповіді на ваші питання такі як, скільки місяців вам не вистачає для вашого стажу або який необхідний пенсійний вік для того щоб ви вийшли на пенсію.

Таким чином, якщо ви сподіваєтеся отримати належну консультацію за нинішнім законом в органах Пенсійного фонду, то можете забути про це.

Давайте розглянемо позицію оформлення недоотриманої пенсії

В цьому випадки найчастіше буває що при призначенні вам пенсії, Пенсійний фонд не враховує певний ваш стаж, за часту це буває в зв’язку з неправильно заповненою трудовою книжкою на вашій організації де ви працювали або працюєте, таким чином пенсію вам призначають проте викидають ваше право на зарахування вашого всього стажу що в свою чергу зменшує коефіцієнт стажу і зменшує розмір пенсії.

У зв’язку з такими діями з боку Пенсійного фонду і існує так звана послуга недоотриманої пенсії у зв’язку з неправильним її обрахуванням в таких випадках ми пропонуємо або надати допомогу в пошуку уточнюючих довідок для підтвердження стажу або вирішити це питання через суд.

Ваше право на отримання пенсії зберігається за вами при досягнення віку і трудового зі страховим стажем, також розмір вашої пенсії буде залежить від заробітної плати яку ви отримували за всю свою трудову діяльність. При наявності маленької заробітної плати та наявності великого стажу вашу пенсію може обрахують в мінімальному розмірі.

Пенсійний фонд України як вищестоящий орган над усіма Пенсійними фондами не завжди може допомогти у вирішенні вашої проблеми, за часту вони стають на бік своїх підлеглих і пропонують звернутися вам до суду.

Пенсія за вислугою років можливо при наявності запису про звільнення з посад які дають вам право на цю пенсію, але за часту Пенсійний фонд не відносить деякі професії до посад які дають право на вислугу років і ці нюанси необхідно доводити в судовому порядку.

У цьому випадки документи підтверджують ваше право є довідки з місця роботи за статтею 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення», без цієї довідки пенсію вам не призначать.

КАРДАШ В'ЯЧЕСЛАВ

ПЕНСІЙНИЙ АДВОКАТ

КЕРІВНИК “БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ“

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ
Успішний кейс

Кейс 1

Описание

Успішний кейс

Кейс 2

Описание