Пенсія держслужбовців


Для консультації пенсійного адвоката задайте питання:

або звертайтеся за телефонами

* Консультація платна!

Пенсія державного службовця призначається на підставі ст. 10, 12 Закону України «Про державну службу», цими статтями передбачено що якщо ти до 01.05.2016 маючи 10 років стажу державної служби та працюючи на неї на момент досягнення пенсійного віку для чоловіків 60, а для жінок в залежності від їх дати народження як і пенсія за віком ти маєш право на призначення пенсії державного службовця, також при наявності 20 років стажу до 01.05.2016 року державного службовця при досягненні пенсійного віку ти маєш право на нарахування пенсії держслужбовцям в Україні не займаючи державних посад.

При наявності всіх вище перерахованих обставин державна пенсія обраховується в розмірі 60 відсотків від заробітків держслужбовців, розрахунок державної пенсії проводитися на підставі довідок держслужбовців (приклад яких знаходитися в постанові Пенсійного фонду № 1-3), а саме їх дві, перша включає в себе посадовий оклад , надбавка за вислугу і надбавка за ранг, друга включає в себе всі додаткові надбавки які ви отримували і з яких сплачувався внесок до Пенсійного фонду.

Пенсія держслужбовців призначається за наявності стажу державної служби, стаж державної служби вважається за ст. 25 Закону України «Про державну служби». За часту пенсійний відмовляють в зарахуванні до стажу державної служби періоди роботи в Державній фіскальній службі і багато інших, але на сьогоднішній момент вже усталилася практика Верховного Суду в якій мовиться якщо людина приймала присягу державного службовця то цей період повинен зараховуватися до стажу державного службовця.

За часту пенсія держслужбовців є більше ніж пенсія за віком, але є ще один плюс призначення пенсії держслужбовця він полягає в тому що з часом ви зможете перейти на пенсію за віком і застосувати нову среднею заробітну плату яка береться для обрахунку пенсії за три роки перед зверненням за пенсії, що в рази піднімиться ваш розмір.

Якщо у вас не вистачає стажу державного службовця до 01.05.2016 10 або 20 років вам будуть призначати пенсію на підставі ст. 90 Закону України «Про державну служби», а саме як пенсію за віком і розраховувати її будуть як пенсію за віком.

Якщо ви зіткнулися з проблемою призначень цього виду пенсії ви можете звернутися до нашої фірми і ми з радістю вам допоможемо.

ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ, ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ:

  1. Копія трудової книжки.
  2. Копія довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (посадовий оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років).
  3. Копія довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією).
  4. Довідка Ок-5 (для осіб, які вже на пенсії державного службовця) береться в будь-якому Пенсійному фонді з паспортом і кодом.
  5. Паспорт.
  6. Ідентифікаційний код.

Примітка для прорахунку необхідно брати до уваги 1-4 пункт.

КАРДАШ В'ЯЧЕСЛАВ

ПЕНСІЙНИЙ АДВОКАТ

КЕРІВНИК “БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ“

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ
Успішний кейс

Кейс 1

Описание

Успішний кейс

Кейс 2

Описание

Видео