Пенсія переселенцям

Для консультації пенсійного адвоката задайте питання:

або звертайтеся за телефонами

* Консультація платна!

Оформлення пенсії переселенцям це як звичайне оформлення пенсії за віком, проте в цій групі пенсії є свої нюанси.

Для оформлення пенсії переселенцям вам необхідно надати до Пенсійного фонду документи які відрізняють від звичайної пенсії за віком, а саме це довідка внутрішньої переміщеної особи яка оформляється в фонді соціального захисту населення.

Так само при оформленні пенсії переселенцям необхідно мати достатньо трудового стажу і мати необхідний вік.

Єдина проблема пенсіонерів яким встановлено статус переселенця це проблема з виплатою пенсії, а саме згідно з абзацом 19 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України № 637 виплата заборгованості по пенсіях переселенцям буде виплачена коли буде випущений окремий порядок Кабінету міністрів України з виплати.

Неодноразово Верховний Суд ставав на бік переселенців і вказував на неправомірні дії з боку Пенсійного фонду але так як у нас не претензійний право для кожного переселенця необхідно пройти свій судовий шлях по відновленню виплати по заборгованої пенсії.

У зв’язку з цим і на рівні нашого законодавства у вас є всі шанси виграти судову справу і в цьому плані вам зможе допомогти адвокат по пенсійним справам, надати допомогу в спірних питаннях по виплаті заборгованості.

Багато запитають, а звідки з’являється заборгованість по пенсії так як пенсію повинні призначити і не припиняти виплачувати, проте в цьому випадки вступає в силу постанови Кабінету Міністрів України № 365 в якій зазначено що Пенсійний фонд в праві припинити виплату вашої пенсії до моменту з’ясування обставин, а саме виїжджали ви на окуповані території чи ні, а в цей час ви пенсію не отримуєте і вже заборгованість по цій виплаті буде на балансі у Пенсійного фонду як заборгованість.

Кожен задасть питання чому саме до вас звертатися є ж сила-силенна інших юристів, тут наша фірма зможе сказати що дешевше не означає краще, головне мати великий багаж практики за спиною і розуміти як краще не тільки виграти суд але і домогтися виплати, наша фірма має величезний пакет виграних і найголовніше виплачених пенсій переселенцям з якими ви можете ознайомитися прийшовши до нас на консультацію.

Ви запитаєте чи варто взагалі займатися цим питанням, то наша відповідь звичайно ж варто, навіщо ви будете дарувати вашу кровно зароблену пенсію яку не мали право взагалі припиняти, якщо кожному переселенцю припинити виплату пенсії на пів року і потім не віддавати ці гроші то ви своїми пенсіями будете перекривати дірку в бюджеті Пенсійного фонду, та після цього тепер задумайтесь чи варто чи ні.

КАРДАШ В'ЯЧЕСЛАВ

ПЕНСІЙНИЙ АДВОКАТ

КЕРІВНИК “БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ“

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ
Успішний кейс

Кейс 1

Описание

Успішний кейс

Кейс 2

Описание