Пенсія по інвалідності військовослужбовцям


Для консультації пенсійного адвоката задайте питання:

або звертайтеся за телефонами

* Консультація платна!

Пенсія для інвалідів військовослужбовців призначається на підставі ст. 18 Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та інших осіб» де вказується що при настанні інвалідності під час проходження військової служби або не пізніше 3 місяців з моменту звільнення з військової служби в не залежності від віку. Підтвердження інвалідності і основним документом що підтверджує інвалідність є довідка МСЕК в якій зазначатиметься що інвалідність настала в зв’язку з проходженням військової служби.

Виплата пенсії по інвалідності військовим призначається в розмірі особам з інвалідністю пов’язаною з війною I групи — 100 відсотків, II групи — 80 відсотків, III групи — 60 відсотків відповідних сум грошового забезпечення (заробітку); іншим особам з інвалідністю I групи — 70 відсотків, II групи — 60 відсотків, III групи — 40 відсотків відповідних сум грошового забезпечення (заробітку).

Багато хто задає питання як розрахувати пенсію по інвалідності військовим і хочемо вам сказати що вона рахується як звичайна пенсія за вислугою років військовослужбовцям на підставі посадового окладу, надбавка за ранг і надбавка за військове звання плюс ще інші додаткові види грошового забезпечення (премія і т.д) і на підставі цього розраховується пенсія по інвалідності військовослужбовцям (у формулі виглядає так: весь заробіток плюсуєте і примножуєте на відсоток працездатності в залежності від групи інвалідності).

При призначенні пенсії по інвалідності військовослужбовцям розмір пенсії може бути переглянутий при наявності повного військового стажу згідно п. а ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та інших осіб», а саме 20 років військового стажу в інших ситуаціях пенсія по інвалідності військовослужбовців переглядається при зростанні прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб і тільки у людей у яких пенсія є мінімальною.

Якщо у вас виникли питання при призначенні пенсії по інвалідності військовослужбовцям або як розраховується пенсія по інвалідності військовослужбовцям наша фірма з радістю допоможе вам розібратися і відповість на всі ваші запитання.

ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ, ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ:

  1. Копія послужного списку.
  2. Копія військового квитка.
  3. Копія довідки про грошове забезпечення військовослужбовців.
  4. Копія довідки МСЕК.
  5. Копія трудової книжки.
  6. Паспорт.
  7. Ідентифікаційний код.

Примітка для прорахунку необхідно брати до уваги 1-4 пункт.

КАРДАШ В'ЯЧЕСЛАВ

ПЕНСІЙНИЙ АДВОКАТ

КЕРІВНИК “БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ“

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ
Успешный кейс

Кейс 1

Описание

Успешный кейс

Кейс 2

Описание

Видео

Полезная информация

текст