ПОСЛУГИ ПЕНСІЙНОГО ЮРИСТА

Перелік послуг, що надаються нашим адвокатом

Пенсійна консультація

Надання консультацій та роз'яснень пенсійного законодавства з будь-яких питань, які у вас виникли.

Основная цель консультации - разъяснить Вам Ваши права в сфере пенсионного права, в свою очередь поможет Вам в дальнейшем не быть обманутым со стороны Пенсионного фонда.

Оформлення необхідних документів

Допомога в отриманні відсутніх документів, що важливі для оформлення пенсії.

Это может быть справки, подтверждающие Ваш трудовой стаж, в связи с потерей трудовой книжки, также справки о заработной плате до 2000 года, справки необходимые для назначения льготной пенсии и другие

Назначение пенсии

Ця послуга передбачена для осіб, які тільки збираються виходити на пенсію і включає в себе подачу документів на призначення пенсії в Пенсійний фонд.

Эта услуга предусмотрена для лиц, которые только собираются выходить на пенсию и включает в себя подачу документов на назначение пенсии в Пенсионный фонд без очередей, просчет будущей пенсии, а также самое главное - это контроль правильности ее назначения.

Подання ваших інтересів в судах

Подання ваших інтересів в судовому порядку включає в себе комплекс послуг, починаючи від написання позовної заяви до суду і до виконання судового рішення

Бюро защиты прав пенсионеров предоставляет услуги по написанию отдельных процессуальных документов, как досудебного урегулирования так и судебного процесса.

Для консультації пенсійного адвоката задайте питання:

або звертайтеся за телефонами

* Консультація платна!

Згідно соціальним дослідженням в Україні 90% пенсіонерів незадоволені своєю пенсією. Звичайно ж головна проблема, яка провокує таке невдоволення є розмір пенсії.

Але мало хто знає, як саме відбувається нарахування пенсії, що є головним чинником при розрахунку пенсії, а також призначення пенсії. На жаль, таке «незнання» призводить до плачевних наслідків.

Кожен пенсіонер, який не хоче заглиблюватися в порядок нарахування пенсії або перерахунку пенсії може стати жертвою помилки Пенсійного фонду і навіть не підозрювати про це. Роками пенсіонери отримують занижену пенсію з вини Пенсійного фонду і думають, що так і повинно бути.

З нашого досвіду, більшість клієнтів, які приходили в Бюро захисту прав пенсіонерів до пенсійного адвокату щоб упевнитися в правильності призначеної пенсії або отримати варіанти оптимізації пенсії, дізнавалися про допущені помилки при первісному оформленні пенсії або поетапних перерахунках пенсії.

Суми «втрачених» пенсій залежали від того як довго пенсіонер відтягував похід до адвоката по пенсії. Для прикладу ви можете ознайомиться з успішними судовими справами нашого пенсійного адвоката.

Просимо взяти до уваги, що знання законодавства України в сфері пенсійного забезпечення — це не обов’язок для пенсіонера. Зміни в пенсійному праві можуть відбуватися щодня і людина, яка неспеціаліст в цій галузі не може за всіма змінами встежити і самостійно відстежувати потрібні нормативно-правові акти.

Для цього працює команда співробітників в Бюро захисту прав пенсіонерів! Ми надаємо послуги для пенсіонерів по всій Україні:

 • пенсійної консультації;
 • розрахунку і оформлення пенсії;
 • складання юридичних документів;
 • збір відсутніх документів;
 • представництво ваших інтересів в судах;
 • а також інші послуги, з якими ви можете ознайомитись в розділі послуг для всіх видів пенсій.

Пенсії, якими займається адвокат з пенсійних питань:

 1. Пенсія за віком.
 2. Пенсія по втраті годувальника.
 3. Пенсія по держ. службі.
 4. Пенсія по інвалідності.
 5. Пенсія інвалідам ЧАЕС.
 6. Пенсія по інвалідності військовослужбовцям.
 7. Пенсія за вислугою вчителям.
 8. Пенсія за вислугою військовослужбовцям.
 9. Пенсія за вислугою медичним працівникам.
 10. Пенсія за вислугою робочим льотної авіації.
 11. Пільгова пенсія за списком 1.
 12. Пільгова пенсія за списком 2.
 13. Чорнобильська пенсія.
 14. Пенсія робочих Крайньої Півночі.
 15. Пенсія учасників бойових дій.
 16. Пенсія багатодітним матерям, батькам.

Записуйтеся до нас на консультацію прямо зараз, і Ви дізнаєтеся всю правду про Вашу пенсію, і що не менш важливо — варіанти для поліпшення Вашої пенсії!

КАРДАШ В'ЯЧЕСЛАВ

ПЕНСІЙНИЙ АДВОКАТ

КЕРІВНИК “БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ“

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ