Допомога в оформленні пенсії у зв'язку з відсутністю необхідного стажу

Для консультації пенсійного адвоката задайте питання:

або звертайтеся за телефонами

* Консультація платна!

Вихід на пенсію з відсутністю необхідного стажу часте явище, яке можна виправити в наш час.

По-перше, розглянемо варіант, якщо у вас відсутній на 01.01.2020 року 27 років стажу, при наявності 15 років ви зможете оформитися в 63 роки. У випадку відсутністы необхідного стажу вам буде виплачувати соціальну допомогу, яка буде становити не нижчому за прожитковий мінімум.

Кожен пенсіонер, який не має потрібного стажу може скористатися соціальною допомогою якщо у вас немає ніякого доходу і люди, які з вами проживають отримують не більше прожиткового мінімуму на одну особу.

Також ви маєте право оформити пенсію по інвалідності або по втраті годувальника, даний вид пенсії оформляється для непрацездатних при наявності мінімального стажу, нижче ніж для звичайної пенсії. Оформлення вашої пенсії також буде залежить від того маєте ви місце проживання чи ні, тому що відповідно до закону для оформлення пенсії, потрібна прописка або документ, що підтверджує ваше перебивання на території України.

Якщо вам в Пенсійному фонді відмовлено в призначенні пенсії у зв’язку з відсутністю необхідного стажу, то не варто спочатку засмучуватися, в зв’язку з тим, що Пенсійний фонд просто може чогось вам не зарахувати. У таких випадках є завжди варіанти для підтвердження стажу, шляхом пред’явлення уточнюючих довідок, або підтверджувати свій стаж свідками, або підтверджувати свій стаж в судовому порядку.

Не забувайте, що до вашого стажу також можливо зарахувати періоди доглядом за дитиною інвалідом, за людиною, яка досягла 80 і більше років, також періоди безробіття і періоди декрету, всі ці нюанси Пенсійний фонд іноді упускає і таким чином виходить так що у вас відсутній необхідний стаж.

Також частою практикою не є зарахування в ваш стаж періоди роботи приватним підприємцем, в зв’язку з тим, що, коли ви могли подати не правильний звіти що в свою чергу потягнуло за собою відсутність оплати в персоніфікації за якою рахують ваш страховий стаж починаючи з 01.01.2004 року.

У тих чи інших випадках необхідно звернутися за допомогою до юристів так званим пенсійним адвокатом які допоможу вам у вирішенні ваших проблем. Адвокат зможе порахувати точний ваш стаж і розповісти які варіанти у вас є або це соціальна допомога, або це підтвердження вашого стажу шляхом різних засобів, які він вам все розкаже.

Ніколи не опускайте руки в таких випадках і звертайтеся до професіоналів, які зможуть вам допомогти в різних неприємних ситуаціях.

КАРДАШ В'ЯЧЕСЛАВ

ПЕНСІЙНИЙ АДВОКАТ

КЕРІВНИК “БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ“

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ
Успішний кейс

Кейс 1

Описание

Успішний кейс

Кейс 2

Описание