Розрахунок пенсії

Для консультації пенсійного адвоката задайте питання:

або звертайтеся за телефонами

* Консультація платна!

Розрахунок пенсії або як бути готовим до її призначенням

У наш час пенсії можна розрахувати, як онлайн, так і особисто при зустрічі з юристом, цим способом дуже користуються в 2020 році так як, просто та зручно не виходячи з дому дізнатися яка у тебе повинна бути майбутня пенсія або правильно вам її нараховують на сьогоднішній момент.

Розмір пенсії можна буде вже дізнатися протягом години, таким чином ви забезпечите собі точну суму, на яку ви можете претендувати і ту яка передбачена законом.

Працює пенсійний адвокат, з спеціальним калькулятором, який обчислює пенсію за формулою, зазначеною в Законі «України про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», який є точним.

Багато пенсіонерів, які отримують пенсію навіть не здогадуватися про те, що їхня пенсія може бути нарахована неправильно і протягом багатьох років вони недоотримують свого законно заробленого доходу, також багато майбутні пенсіонери при зверненні за призначенням пенсії також можуть отримати ту суму, яка не відповідає дійсності

Для можливості уникнути такого результату і можливості знати на всі сто відсотків що вам виплачують саме вашу пенсію, на яку ви заслужили найлегше звернути за допомогою до кваліфікованого фахівця, є багато адвокатів, але адвокат, як і лікар має вузьку спеціальність тому якщо ви хочете отримати точний розрахунок вашої майбутньої пенсії або вже давно нарахованої, то звертайтеся до фахівців вузького профілю, а саме адвокатам по пенсійним справам.

Розрахунок пенсії в Україні

Як дізнатися розмір майбутньої пенсії?

Відповідь на це питання одна – потрібно провести розрахунок пенсії, відповідно до чинного законодавства України. При цьому важливо розуміти, що фахівці Пенсійного фонду при первинному призначенні будь-якого виду пенсії користуються програмою для розрахунку пенсії. Однак, пенсіонери в результаті свого незнання або не розуміння за якою формулою розраховується їх пенсія і що є ключовим фактором при визначенні розміру пенсії, часто повністю довіряють фахівцям Пенсійного фонду.

Ось так виходить, що комусь не зарахували стаж, іншим недорахували заробітки, в деяких ситуаціях програма дала збій. При цьому відповідальності за такі помилки, співробітники Пенсійного фонду, на жаль, не несуть.

Щоб уникнути неприємних ситуацій, щоб убезпечити себе, треба розібратися в механізмі розрахунку пенсії, який визначений в Законі України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон).

І так, Закон визначив формулу, де розмір пенсії обчислюється шляхом множення:

  •  коефіцієнта заробітної плати;
  •  коефіцієнта страхового стажу;
  •  середню заробітну плату за три роки яка передує року звернення.

Таким чином, ми бачимо, що основні складові пенсії є ваш стаж (включаючи роки навчання, перебування в декреті) і заробітки, (включаючи всі надбавки і премії).

Вищевказана формула застосовуватися до простих пенсій, такі як:

  •  пенсія за віком,
  •  пенсія за вислугою років,
  •  пільгова пенсія,
  •  пенсія зі зниженням пенсійного віку Чорнобильцям,
  •  багатодітним матерям,
  •  учасникам бойових дій.

Однак, щоб розрахувати пенсію військовослужбовця потрібно застосовувати іншу формулу, яка визначена в Законі України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб» а саме в залежності від вашої вислуги років (військового стажу) обчислюватися відсоток який множиться на весь ваш заробіток який ви отримували на військовій службі.

Також є пенсії державних службовців, інвалідів Чорнобиля і пенсії для льотчиків, у яких є своя формула обрахунку.

Для кожного виду пенсії потрібний свій пакет документів і для більш детальної інформації які потрібні вам документи перш ніж звертатися до нас буде зручніше уточнити по телефону, які вказані у нас на сайті, у наших кваліфікованих фахівців.

Бюро захисту прав пенсіонерів на відміну від наших конкурентів розрахує вам пенсію протягом 40 хвилину і вам не доведеться їздити по кілька разів для того, щоб залишити документи, а потім забрати їх та ваш розрахунок, наші фахівці на місці прорахують вашу пенсію і дадуть вам якісну консультацію відповідно до нинішнього законодавства.

І знайте, що легше уникнути помилки, яка може перешкодити вам в призначенні пенсії і в її гідному розмірі, ніж потім її виправляти через судові органи і скарги, до вищих структур, які можуть затягнутися на кілька місяців.

КАРДАШ В'ЯЧЕСЛАВ

ПЕНСІЙНИЙ АДВОКАТ

КЕРІВНИК “БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ“

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ
Успішний кейс

Кейс 1

Описание

Успішний кейс

Кейс 2

Описание