Отримання довідок

Для консультації пенсійного адвоката задайте питання:

або звертайтеся за телефонами

* Консультація платна!

У наш час при оформленні пенсії необхідна юридична допомога, часто виникають суперечки з Пенсійним фондом в таких випадках. Оформлення пенсії є не простим механізмом так як в різних випадках Пенсійний фонд виносить рішення, які полягають в незараховані певного стажу або при призначенні пенсії був узятий заробіток після 2000 року який вам не вигідний, однак ви знаєте що до 2000 року ваш заробіток був набагато більше що в свою чергу може підняти вашу пенсію.

У таких випадках вам потрібна юридична допомога, а саме адвокат, який допоможе вас проконсультувати. У таких випадках оскарження рішення, винесене Пенсійним фондом в судовому порядку, відходять на другий план, так як є можливість вирішити вашу проблему без судового втручання.

Розглянемо по докладніше в яких випадках вам необхідна послуга отримання довідок, наприклад, у вашій трудовій книжці була зроблена помилка, або не внесена повна інформація така як наказ про звільнення або наказ про прийняття, також такі випадки можуть бути в будь-якому документі які ви надаєте Пенсійному фонду для призначення або перерахунку пенсії. Таким чином згідно з постановою Кабінетів Міністрів № 637 якщо у вас немає трудової книжки або відсутні будь-які записи в ній ви маєте право пред’явити уточнюючі довідки, які б підтверджували вашу трудову діяльність.

Ці довідки іноді важко знайти оскільки більшість підприємств, на яких ви працювали до 2000 року або ліквідовані, або просто не закрилися і тоді постає питання куди звертатися для отримання довідок. У таких випадках необхідно шукати такі довідки в районних архівах або в центральних архівах, або шукати правонаступника, або шукати чинного керівника у якого залишилися печатки, а фірма за реєстром все ще не закрита.

Також така ситуація стосується отримання довідок про заробіток до 2000 року, в цих випадках більш важко шукати, так як довідки про заробіток повинні підтверджуватися первинною документацією, мало того, що ви принесете довідку про заробіток, її Пенсійний фонд повинен ще перевірити, а саме подивитися документацію , бухгалтерські звіти на підставі яких вона видавалася. Якщо будуть розбіжності в довідці і в звітах, то вам просто її не зарахують.

Наша фірма зможе якісно переглянути всі ваші документи і обчислити в яких випадках можна зробити запити і отримати будь-які відповіді, а в яких марно щось робити і краще буде вирішити це питання в судовому провадженні.

Не залишайте долю вашої пенсії на везіння так як пенсія – це соціальна виплата, яка підтримує вас за відсутності іншого заробітку і її розмір залежить тільки від вас.

КАРДАШ В'ЯЧЕСЛАВ

ПЕНСІЙНИЙ АДВОКАТ

КЕРІВНИК “БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ“

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ
Успішний кейс

Кейс 1

Описание

Успішний кейс

Кейс 2

Описание