Умови призначення пенсії за вислугу років військовослужбовцям

Для консультації пенсійного адвоката задайте питання:

або звертайтеся за телефонами

На сьогоднішній день в нашій країні є багато військовослужбовці та працівників поліції і інших осіб які працюють в силових структурах.

Зараз розглянемо яка вислуга років для військовослужбовці необхідна для виходу на пенсію, це питання регулює ст. 12 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб» де п. а передбачено що вислуга років повинна складати 20 років, п. б передбачено, що вислуга років повинна бути 12 років і 6 місяців і додаткова 25 років загального стажу, п. в передбачено, що вислуга років повинна складати 20 років. При наявності цих факторів ви маєте право на призначення пенсії за вислугу років як військовослужбовець.

Також ми розглянемо як прорахувати вислугу років військовослужбовцям, багато людей не розуміють як рахується вислуга років, це дуже легко, кожний повний рік вашої служби зараховується за рік як вислугу років і при наявності вищевикладеного стажу за вислугу років, ваша пенсія буде складати 50% відповідних сум грошового забезпечення і за кожний наступний рік роботи за вислугу років додаткова до 50%, 3% за кожній рік.

Таким чином у разі виникнення питання як прорахувати вислугу років військовослужбовцям, умови призначення пенсії за вислугу років військовослужбовцям, яка вислуга років для військовослужбовці необхідна для виходу на пенсію, звертайтесь до нашої компанію.

КАРДАШ В'ЯЧЕСЛАВ

ПЕНСІЙНИЙ АДВОКАТ

КЕРІВНИК “БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ПЕНСІОНЕРІВ“

ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ